Kuchnia Szanghajska i kuchnia staropolska Wrocław

15 poniedziałek, Listopad 27th, 2017

Pudełko do alkoholu i Opakowania na alkohol

Pudełko do alkoholu i Opakowania na alkohol
1 vote, 10.00 avg. rating (87% score)

Opakowania na alkohol i pudełko do alkoholu

Prezent na wesele

Wybierając się na wesele, szczególnie do kogoś bliskiego, warto zakupić prezent, który będzie ciekawy i niebanalny, co do tego chyba każdy się zgadza. Co jednak zrobić, jeżeli para prosi jedynie o pieniądze, a wciśnięcie do ręki samej koperty wydaje ci się niewystarczające?

Świetnym pomysłem jest wręczenie butelki dobrego wina lub whisky oprócz samych banknotów. Od razu efekt będzie inny, koniecznie wybierzcie jednak jakieś ładne pudełko do alkoholu, samo przewiązanie wstążką szyjki butelki nie wystarczy. W ofertach wielu sklepów można łatwo znaleźć takie dopasowanie do wielu gustów, zarówno błyszczące, srebrne, złote, jak i monochromatyczne, minimalistyczne. Wybierz smukłe i proste lub fikuśne, skręcane i kolorowe. Wykonuje się je z tektury lub z drewna. Opakowania na alkohol może również opatrzone mogą być malutką tabliczką z imionami pary młodej, datą, jak i nazwiskiem osoby wręczającej prezent. Czasami przewiązane bywa tasiemką.

Tego typu podarek na pewno zrobi niezapomniane wrażenie na młodej parze.

About 

Related Articles

Tagi: Tanie multiplikatory, szycie firan kędzierzyn, Sieciowy amplituner AV Yamaha RX-A850, osb stopfire, Vademecum elektryka SEP, Fotoprzekaźnik przeciwsobny, Aquaclear przydomowe oczyszczalnie ścieków, Fotoodmładzanie żary, elwix torba, markizy Kęty, ra nails lakier hybrydowy