Kuchnia Szanghajska i kuchnia staropolska Wrocław

104 niedziela, Październik 2nd, 2016

Olej konopny

Olej konopny
1 vote, 9.00 avg. rating (82% score)

olej-konopny-3Wśród superproduktów, jakie możemy znaleźć w swojej kuchni, olej konopny jest jednym z najbardziej cennych. Z pewnością warto umieścić go w kuchni i wprowadzić do codziennej diety. Jego liczne zalety sprawiają, że jest on dla nas niezastąpiony.

Co jest w nim takiego wyjątkowego?
A chociażby bardzo wysoka zawartość kwasów omega-3, które są niesamowicie cenne dla naszego układu krążenia i nerwowego. Kwasy te wzmacniają żyły i zapobiegają obumieraniu komórek nerwowych. Olej konopny hamuje sklejanie się komórek, a więc działa przeciwzatorowo i hamuje powstawanie skrzepów krwi.
Zawartość witamin A, E, B i K świetnie wpisuje się w suplementację naszej codziennej diety.
Warto zapoznać się szerzej z zaletami oleju konopnego, gdyż jest ich naprawdę bardzo wiele. Należy jeszcze dodać, że działa on przeciwbólowo i przeciwnowotworowo. To z pewnością bardzo ważne jego zalety.
Produktu należy szukać w sklepach ze zdrową żywnością i nie zwlekać z wprowadzeniem go do codziennej diety. A smakuje naprawdę świetnie!

Pozostałe artykuły:

About 

Related Articles

Tagi: kostka fakturowana producent, etykiety inspekcyjne na zamówienie, Drepo zadaszenia tarasów, Usuwanie owłosienia żary, geodeta głogów cennik, Tynk mozaikowy Lakma, osb stopfire, GAP Fakturowy BMW, przeszczep łąkotki warszawa, Tynk silikonowy Lakma, Tanie multiplikatory