Kuchnia Szanghajska i kuchnia staropolska Wrocław

61 środa, Grudzień 28th, 2016

Ekspresy do biura

Ekspresy do biura
1 vote, 10.00 avg. rating (87% score)

ekspresy-do-biura-1Nie ma nic przyjemniejszego w pracy, niż przerwa na świeżą, gorącą kawę. Zastrzyk kofeiny stanowi też dla wielu konieczny warunek poprawnego funkcjonowania. Nic zatem dziwnego, że w przestrzeni biurowej napój ten jest tak chętnie konsumowany. A podczas długiego dnia pracy zazwyczaj wychylonych zostaje moc filiżanek.
Dostęp do kawy w firmie jest dzisiaj nieodzowny, dlatego, prowadząc działalność, warto od początku podejść poważnie do tego tematu. Dla małych przedsiębiorstw z pewnością sprawdzą się domowe ekspresy, często jednak takie skromne wynalazki nie wystarczą na powstrzymanie całego open space’u od pogrążenia się we śnie. Ekspresy do biura muszą być wydajne, szybkie w obsłudze (kawa za naciśnięciem guzika!) oraz łatwe do czyszczenia. Warto zatem zainwestować w profesjonalny sprzęt do małej gastronomii. Ceny takiej maszyny wahają się od kilku do kilkunastu tysięcy złotych; ekspresy różnią się specyfikacją i wydajnością. Zintegrowany interfejs ułatwia obsługiwanie maszyny, która informuje o konieczności uzupełnienia wody, czy wyrzucenia fusów. Zazwyczaj przeznaczone są do parzenia do dwustu kaw dziennie, co powinno zaspokajać biurowe potrzeby, zwłaszcza jeśli zaopatrzone jest ono w kilka takich urządzeń.
Podsumowując, wybierając ekspresy do biura, warto przyjrzeć się ofercie dla małej gastronomii, zaś w przypadku naprawdę niedużych przedsiębiorstw być może sprawdzi się domowy ekspres.

Pozostałe artykuły:

About 

Related Articles

Tagi: endoskop laryngologiczny sinutronic, kompleksowe usługi ślusarskie kraków, osb stopfire, turnabol, Szybkoschnący Impregnat dekoracyjny zastosowanie, Szamba Betonowe Lesko, księgowość wspólnoty Rawa Mazowiecka, szkiełkowanie kraków, kinesiotaping bielsko biała, busy do danii szamotuły, Wiedzopedia